AAP01 Assassin GBB Full Auto / Semi Auto

Action Army

380,00 

380,00 

Brak w magazynie

Poinformuj mniej, gdy produkt będzie dostępny

380,00 

Brak w magazynie

Poinformuj mniej, gdy produkt będzie dostępny

SKU: Brak danych Kategorie: , Brand:

0Seria pistoletów AAP01 firmy Action Army to jeden z najbardziej oryginalnych projektów na rynku pistoletów airsoftowych. Jeśli znudziły Ci się klony M9, 1911 czy serii G – „Zabójca” to coś, co koniecznie musisz sprawdzić.
AAP01 to połączenie legendarnego pistoletu w stylu Ruger z nowoczesnym designem i kompatybilnością z magazynkami serii G17. Komora i komora zamkowa wykonane są z wytrzymałego polimeru z metalowymi wstawkami na części robocze.
Lekkość rygla i system krótkiego działania zapewnia użytkownikowi odczuwalny odrzut, a także żwawą jazdę na rowerze, dzięki czemu doskonale nadaje się do oddawania wielu strzałów na cel nie tylko w scenariuszach taktycznych, ale także w zawodach sportowych. Przełącznik wyboru jest dostępny po odciągnięciu rygla do tyłu.
Na końcu lufy zamontowano gwint 14mm CCW do tłumików. W komorze zamkowej znajduje się również bardzo widoczny celownik światłowodowy oraz otwory do montażu dna i górna szyna akcesoryjna do latarek i kolimatorów (szyny nie wchodzą w skład zestawu).
Komora zamkowa została zaprojektowana z bezpiecznym chwytem i przełączanym lewym i prawym zatrzaskiem magazynka. Magazyn zawiera 23.
AAP01 pasuje do kabur Safariland 579 GLS.

Prędkość wylotowa (0,20g): ok. 335FPS (1,05 dżula)

Hop-Up: Regulowany
Pojemność magazynka: 23 sztuki
Długość: 230 mm
Długość lufy wewnętrznej: 129 mm
Waga: 660g

Color

,

AAP01 Assassin GBB Full Auto / Semi Auto
380,00  Select options