Kulki precyzyjne Tracer Specna Arms EDGE BIO – 1000 szt – zielone

17,50 46,99 

Wybierz wariant
Waga kulki: 0,20g
17,50 

Brak w magazynie

Poinformuj mniej, gdy produkt będzie dostępny

Waga kulki: 0,32g
46,99 

3 w magazynie

Kulki precyzyjne Tracer Specna Arms EDGE BIO – 1000 szt – zielone
EAN: SKU: Brak danych Kategoria:

Poprzednia najniższa cena: 17,50 .

Średnica kulek EDGE™ wynosi 5,95mm (+/- 0,005mm), a różnice w wadze poszczególnych kulek nie przekraczają 0,01g. W rezultacie kulki Specna Arms® EDGE™ doskonale sprawdzą się zarówno w standardowych lufach, jak i pełnię swoich możliwości pokażą przy lufach precyzyjnych.

Każda z kulek produkowanych przez Specna Arms® w końcowej fazie obróbki jest starannie polerowana na wysoki połysk. Następnie kulki EDGE™ powlekane są specjalną warstwą zmniejszającą tarcie w celu zapewnienia bezawaryjnej współpracy z lufami precyzyjnymi. Przekłada się to również na lepszą współpracę z gumką Hop-Up.

Dzięki pełnej kontroli procesu produkcji, producent uzyskuje idealnie sferyczne kulki bez widocznych zagłębień czy szwów. Dobrze rozłożony środek ciężkości połączony z brakiem komór powietrznych wewnątrz kulki pozwalają na uzyskanie bardzo dobrej powtarzalności strzałów.

Kulki typu Tracer przystosowane są do współpracy z tłumikami naświetlającymi, po ich naświetleniu kulki będą świecić w ciemności co czynie je idealnymi do rozgrywek CQB.

Waga kulki

,