Kapelusz NHM-02 -MAPA®

165,99 

Wykonanie: Rip-Stop
Skład materiałowy: 50% bawełna / 50% poliester
Kolor: MAPA® B
Producent: Maskpol

Brak w magazynie

Ten produkt jest obecnie wyprzedany.

Bez obaw! Podaj swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy tylko produkt wróci do magazynu.

EAN: 5902543973641GTIN: 5902543973641 SKU: OD-G-MSK-23-033012-04 Kategoria:
Opis

Kapelusz NHM-02 -MAPA®

Odzież mundurowa w oryginalnym i wyjątkowym kamuflażu MAPA® (Multi-environmental Adaptive PAttern) przeznaczona jest dla użytkowników cywilnych oraz profesjonalnych, łączących zainteresowania militarne z aktywnym spędzaniem czasu w terenie – również w ciężkich, a nawet ekstremalnych warunkach.

Kolekcja umundurowania taktycznego produkcji polskiej firmy MASKPOL SA, oferuje użytkownikowi wygodny i funkcjonalny krój połączony z unikatowym, jedynym na rynku typem nadruku maskującego MAPA®. NHM-02 to klasyczny kapelusz typu boonie hat uszyty z materiału o składzie 50% bawełna / 50% poliester dodatkowo wzmocnionego splotem Rip-Stop, który zwiększa wytrzymałość i odporność na rozdarcia.

Cechy kapelusza:

Kamuflaż MAPA®
-Materiał wzmocniony splotem Rip-Stop
-Taśmy do mocowania dodatkowego kamuflażu
-Krótkie rondo
-Dostępny w dwóch rozmiarach (M: 56-58 cm / L: 58-60 cm)
Wstawki z siatki poprawiające wentylację
Wyprodukowano w Polsce

Przedsiębiorstwo Sprzętu Ochronnego MASKPOL SA jest wiodącym producentem sprzętu ochronnego i oporządzenia, wchodzącym w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej.
Firma funkcjonuje na rynku od lat 60-tych, oferując wysokiej jakości sprzęt ochronny dla Wojska Polskiego i nie tylko.

Wzór MAPA® został zaprojektowany na ASP w Gdańsku w oparciu o nauki plastyczne i optyczne. Kamuflaż jest efektem wieloletnich analiz europejskiego środowiska naturalnego oraz rzadko spotykanym połączeniu makro i mikrowzoru. MAPA® spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem ze strony żołnierzy oraz hobbystów ze względu na swój innowacyjny wzór oraz wysokie właściwości maskujące.

 

 

Informacje dodatkowe
Waga0,10000000000000 kg