Sprężyna Tornado M160
45,99 zł
Brak w magazynie
Ten produkt jest obecnie wyprzedany.
Bez obaw! Podaj swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy tylko produkt wróci do magazynu.
Wykonanie: drut stalowy “piano wire”
Moc: M160
Waga: 20g
Producent: Tornado
Sprężyna Tornado M160
Sprężyny Tornado oferowane są w wielu wersjach mocowych, w zakresie od M85, aż do M170.
Do wykonania sprężyn Tornado użyto najwyższej jakości drutu stalowego, stosowanego do produkcji strun fortepianowych. Są dzięki temu wytrzymałe, ponadto starannie wykończone, posiadają szlifowane końcówki. Tornado to sprężyny o nieregularnym skoku zwojów, co przekłada się na zwiększenie żywotności układu poprzez znaczne ograniczenie efektu “zbijania” sprężyny.
W przeciwieństwie do wielu innych producentów, którzy błędnie lub niedokładnie informują o mocy sprzedawanych sprężyn, oznaczenia umieszczone na opakowaniach sprężyn Tornado dokładnie odpowiadają mocom, jakie można po prawidłowym montażu uzyskać w swojej replice. Przykładowo oznaczenie M100 = 100 M/s.
Sprężyny Tornado to świetny wybór dla każdego airsoftowca dążącego do uzyskania ściśle określonej prędkości wylotowej, idealne do tuningu wszelkiego rodzaju replik typu AEG.
| Waga | 0,13000000000000 kg |
|---|---|
| Waga produktu [g] | 130 |

