Replika pistoletu M19Double Barrel
Repliki serii Double Barrel od WE są bardzo charakterystyczne, ponieważ są to praktycznie dwie repliki sprzężone w jedną. Replika posiada dwa spusty, ale wystarczy wcisnąć jeden aby oddać strzał z obu luf. Podwójny zamek będzie strzelał do momentu gdy oba magazynki będą puste, co oznacza że można korzystać z jednej lufy ładując tylko jeden magazynek (ale po co mając do dyspozycji dwie?) lub obu luf jednocześnie. Takie rozwiązanie pozwala na wystrzelenie wszystkich, co do ostatniej kulki w magazynku.
Replika została wykonana z metalu oraz tworzywa sztucznego. Z tworzywa zostały wykonane tylko okładziny chwytu pistoletu, a pozostałe elementy wykonano z metalu co nadaje replice realistyczną wagę oraz wytrzymałość. Metalowy zamek i świetne spasowanie zapewnią długą i bezawaryjną pracę pistoletu.
Replika jest bardzo ciężka, ale dobrze wyważona. Profilowana rękojeść posiada okładziny o chropowatej powierzchni, dzięki czemu pistolet pewnie leży w dłoni. System Blow-Back dodaje realizmu pracy, a sprawny bolt-catch zablokuje zamek w tylnym położeniu po wystrzeleniu ostatniej kulki z magazynka.
Model posiada dwa bezpieczniki, zabezpieczające pistolet przed samoczynnym wystrzeleniem – klasyczny skrzydełkowy, oraz na tylnej części chwytu pistoletowego. Takie rozwiązanie wymusza odpowiedni chwyt w celu oddania strzału.
Magazynek został wykonany z metalu i pomieści ~30 kulek.
W skład zestawu wchodzi:
– replika
– magazynek
– instrukcja użytkownika








