Komora AirsoftPro M249 Gen.2

AirsoftPro

Zyskaj 174,99 punktów.
174,99 

2 w magazynie

Najniższa cena 169,99  w dniu 2024-04-08 14:53:11
EAN: 5902543126887 SKU: 9005 Kategoria: Brand:
Załóż konto - kupując ten produkt zyskasz 174,99 punktów.

Druga generacja komory Hop-Up AirsoftPro dla karabinów maszynowych M249. Wykonana w całości z jednego kawałka stopu aluminium 6061-T6 o czerwonym anodowanym wykończeniu. Ten materiał wyróżnia się dużą wytrzymałością, jednocześnie jest lekki. Waga całej komory to zaledwie 29 g.  Komora została wyprodukowana na maszynach CNC najwyższej jakości. Wysokiej jakości komora to ważny warunek stabilnej i wysokiej wydajności repliki. Tylko metalowe komory zapewniają najwyższą precyzję produkcji bez niedokładności i zadziorów.

JAKOŚĆ I INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA

Zaletą tej komory jest obracany pierścień do regulacji hop-up z numerami. Pokazują one poziom regulacji hop-up – od 1 = minimalny do 10 = maksymalny. Wybrany poziom jest wskazywany na górze komory obok napisu M249 HOP-UP. Poziomy są zabezpieczone w swojej pozycji za pomocą elastycznej kuleczki, która zapewnia kliknięcie przy każdym obrocie. Jeśli nie chcesz być ograniczony tylko dziesięcioma pozycjami, możesz wymienić kuleczkę sprężynującą na gumową obrączkę z opakowania. Powoduje to, że pierścień regulacyjny staje się bardziej sztywny i zapobiega niechcianemu obracaniu.

Znaczącą poprawą w stosunku do poprzedniej generacji jest użycie adaptora w kształcie litery U. Teraz można używać standardowego lub kształtowanego nubu hop-up. Adapter naciska nub Hop-Up poziomo, a nie pionowym wałeczkiem jak w oryginalnej komorze lub w produktach konkurencyjnych.

CHARAKTERYSTYKA

Precyzyjne wykonanie na maszynach CNC (komora, pierścień regulacyjny i pierścień centrujący). Wytrzymałe jednoczęściowe body o wysokiej jakości anodowanej powierzchni. Metalowy pierścień regulacyjny z ogranicznikami w skrajnych pozycjach. Kształtowany adapter dla standardowego nubu Hop-Up. Laserowo oznaczone numery dla szybkiego przeglądu regulacji hop-up. Bezpieczne opakowanie w piankę EVA. Części zamienne dostępne na życzenie. Komora jest kompatybilna z karabinami maszynowymi M249 następujących producentów: A&K, PJ, Classic Army, Echo1, Matrix (przetestowane na oryginalnych dyszach).

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

Komora z pierścieniem regulacyjnym Mosiężny pierścień centrujący lufę Adapter nubu Hop-Up w kształcie litery U Sprężyna i kuleczka (do blokowania pierścienia w poszczególnych pozycjach) Gumowa obrączka

INFORMACJE O INSTALACJI

Aby płynnie dopasować uszczelkę w komorze, spryskaj olejkiem silikonowym uszczelkę Hop-Up lub komorę. Jeśli olej silikonowy dostanie się do lufy, wytrzyj go. W przeciwnym razie Hop-Up nie będzie działał. Klucz imbusowy 1,5 mm do mocowania lufy w komorze nie jest dołączony. Nałóż olej silikonowy lub smar na powierzchnie między komorą a pierścieniem przed przytwierdzeniem czarnego pierścienia regulacyjnego. Regulacja Hop-up będzie płynniejsza.

Komora AirsoftPro M249 Gen.2

2 w magazynie

Najniższa cena 169,99  w dniu 2024-04-08 14:53:11