Perun Mosfet AB++

249,99 

Brak w magazynie

Poinformuj mniej, gdy produkt będzie dostępny

Opis funkcji

Dowolnie programowalne tryby ognia – Na każdym położeniu selektora (poza “zabezpieczonym”) można ustawić ogień pojedynczy, serię lub automatyczny, niezależnie od ustawienia na innym położeniu.

Aktywny hamulec – Zatrzymuje silnik po każdym strzale, zapobiegając “ubijaniu się” sprężyny, a w przypadku szybszych replik – nie pozwala na overspin (podwójny strzał zamiast pojedynczego).

Precocking – Szybka reakcja na wciśnięcie spustu może stanowić różnicę między zwycięstwem a przegraną, szczególnie podczas walk w pomieszczeniach. Kiedy włączony jest precocking, tłok pozostanie w tylnej pozycji po każdym strzale, zapewniając oddanie strzału natychmiast po wciśnięciu spustu. Aby zwolnić sprężynę po używaniu precockingu, wciśnij spust i przytrzymaj go przez 2 sekundy. Po tym czasie padnie drugi strzał, tym razem bez precockingu, za to aktywnym hamulcem na pełnej mocy.

Redukcja szybkostrzelności – Zredukuj szybkostrzelność przy ogniu automatycznym albo serii, aby zaoszczędzić amunicję lub zwiększyć realizm.

DMR mode – Wprowadza minimalne odstępy czasowe pomiędzy strzałami, aby spełnić wymagania dotyczące replik DMR na niektórych miejscach rozgrywek.

Alarm rozładowanej baterii – Przeznaczony dla baterii Li-Po oraz Li-Ion. Jeżeli napięcie baterii spadnie do niebezpiecznie niskiego poziomu, użytkownik zostanie o tym powiadomiony krótkimi sygnałami dźwiękowymi powtarzanymi co minutę.

System diagnostyczny – Stale kontroluje stan elektroniki oraz repliki. W razie problemu, natychmiast przekaże informację, co mogło być jego przyczyną, ułatwiając usunięcie usterki.

Elektroniczny bezpiecznik – Ochroni replikę oraz baterię w poważnej awarii. Automatycznie rozłączy baterię, jeżeli zostanie wykryte zwarcie lub w gearboxie wystąpi zacięcie.

 

Zmiany wszelkich ustawień dokonuje się wyłącznie za pomocą szybkich i łatwo zapamiętywalnych sekwencji ruchów przyciskiem na samym urządzeniu oraz spustem. Układ komunikuje się z użytkownikiem za pomocą sygnałów dźwiękowych oraz wielokolorowej diody LED. To pozwala zmieniać ustawienia w dowolnym momencie, nawet w czasie walki.

AB++ działa bezproblemowo z każdą baterii o napięciu od 7V do 17V. Może być stosowany z najbardziej ekstremalnymi konfiguracjami, bez ograniczeń co do mocy sprężyny.

EAN: 5907622628146 SKU: AB-XX-UW Kategoria:

Poprzednia najniższa cena: 249,99 .

AB++ jest mosfetem instalowanym w sposób tradycyjny („na kablu”), który przekazuje energię z baterii prosto do silnika za pomocą tranzystora wysokiej mocy, zamiast poprzez delikatne styki mechaniczne. Pozwala to zwiększyć niezawodność oraz wydajność repliki. Dodatkowo wzbogaca on replikę o nowe, przydatne funkcje.

Mosfet dostarczany jest z niemal kompletnym uniwersalnym okablowaniem, umożliwiającym montaż w każdej replice. Podczas instalacji urządzenia wykonać trzeba jedynie kilka łatwych lutów.