Replika pistoletu KP-07 (CO2)
610,99 zł
Brak w magazynie
Ten produkt jest obecnie wyprzedany.
Bez obaw! Podaj swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy tylko produkt wróci do magazynu.
Wykonanie: metal + tworzywo
Waga: 930g
Długość: 225mm
Kolor: czarny
Prędkość wylotowa: ~350 FPS
Napęd: CO2
Producent: KJ Works
Replika pistoletu KP-07 (CO2)
Replika produkcji firmy KJW wykonana została niemal w całości z metalu. Jedynymi elementami wykonanymi z tworzywa sztucznego są tu niektóre drobne elementy mechanizmu wewnętrznego. Ponadto, okładziny chwytu wykonane zostały z gumy kauczukowej, co zapewnia wygodny chwyt i zwiększa stabilność pistoletu podczas operowania nim w rękawicach czy wilgotnym otoczeniu.
Model wykonany jest bardzo starannie oraz dobrze wyważony, co również znacznie zwiększa jego stabilność podczas użytkowania. Sama masa pistoletu – niemal kilogram – nie tylko zwiększa realizm, ale i pozwala zrównoważyć efekt mocnego systemu blow-back.
Co ważne, replikę można łatwo i szybko rozłożyć do czyszczenia, co przy korzystaniu z modeli gazowych jest bardzo istotne.
Replika posiada obustronny bezpiecznik skrzydełkowy umiejscowiony w zasięgu kciuka i palca wskazującego. Drugą formą zabezpieczenia przed oddaniem przypadkowego strzału, np. w wyniku zahaczenia spustem o kaburę, jest blokada znajdująca się w tyle chwytu. Nie ma możliwości oddania strzału, jeśli replika nie jest w prawidłowy sposób trzymana w dłoni.
Mamy tu do czynienia z bardzo realistycznym systemem blow-back. Z każdym kolejnym strzałem zamek repliki porusza się do tyłu, a następnie powraca do pozycji wyjściowej ładując jednocześnie kolejną kulkę do komory. Po oddaniu ostatniego strzału i natrafieniu na pusty magazynek, zamek pozostaje w tylnym położeniu.
W skład zestawu wchodzi:
– replika
– magazynek
– klucz imbusowy do magazynka
| Waga | 0,93000000000000 kg |
|---|---|
| Waga produktu [g] | 930 |




