Tracer Acetech Blaster Tracer Unit (blast imitation) – Black

379,99 

Brak w magazynie

Poinformuj mniej, gdy produkt będzie dostępny

SKU: PAT0600-B-541 Kategoria:

Poprzednia najniższa cena: 349,99 .

Tracer dla zielonych kulek. Przy każdym strzale, sensory jednostki śledzącej wykrywają przelatującą kulkę i błyskają na chwilę, aby „podświetlić” kulkę i uczynić ją widoczną w ciemności podczas lotu. Wysokiej jakości diody zapewniają podświetlenie kulki na cały czas trwania lotu.

Najciekawszym aspektem „Blastera” jest jednak jego agresywny design i funkcja imitacji płomienia. Na końcu tłumika znajdują się 3 diody LED, które podświetlają przelatujące BB i gaz wokół lufy podczas strzału. Wybuch jest najlepiej widoczny przy użyciu replik gazowych.

Blaster może być używany w 3 trybach:

  • Podświetlanie z imitacją płomienia (do 12,000 BBs na jednym ładowaniu)
  • Tylko imitacja płomienia (do 12,000 BBs na jednym ładowaniu)
  • Tylko podświetlanie (do 24,000 BBs na jednym ładowaniu)

Blaster ma inteligentne zarządzanie zasilaniem – automatycznie przechodzi w tryb uśpienia po 5 minutach bezczynności. Wystarczy potrząsnąć tłumikiem, aby go obudzić. Oczywiście, można go również całkowicie wyłączyć za pomocą przycisku zasilania.

Jednostka posiada stopień ochrony IP64 (przed kurzem i bieżącą wodą). Jest idealna do użytku na zewnątrz.

Jednostka oświetleniowa jest zamocowana w aluminiowym obudowaniu o matowej powierzchni anodowanej. Zasilana jest wewnętrznym akumulatorem Li-Ion, który w pełni naładowany obsługuje do 24,000 BBs lub 12,000 w trybie podświetlania i imitacji płomienia. Aby naładować baterię, odkręć końcówkę tłumika i podłącz kabel Micro-USB (dołączony do zestawu). Pod końcówką znajduje się również przycisk zasilania.

Stan tłumika (włączony, napięcie baterii, wynik samotestu) jest sygnalizowany dźwiękiem i kolorowym miganiem diody LED.

W zestawie znajduje się redukcja z lewoskrętnego gwintu M14 na prawoskrętny M11, dzięki czemu można użyć tłumika na każdej wiatrów