Pojemnik na akumulator z wskaźnikiem laserowym AN/PEQ – Czarny

217,99 

Brak w magazynie

Ten produkt jest obecnie wyprzedany.

Bez obaw! Podaj swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy tylko produkt wróci do magazynu.

EAN: 5902543097071GTIN: 5902543097071 SKU: OD-G-GIG-06-012969-00 Kategorie: ,
Opis

Pojemnik na akumulator z wskaźnikiem laserowym AN/PEQ

Pojemnik wyprodukowany przez sprawdzonego i znanego producenta części zamiennych i replik wysokiej jakości – G&G.

Został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, pozwala on na montaż akumulatora o wymiarach 75x40x20mm. Jest to idealne rozwiązanie dla użytkowników replik z ograniczonym miejscem na akumulator posiadających szynę RIS 22 mm. Przewody od akumulatora możemy wyprowadzić przeznaczonym do tego otworem w nakrętce z tyłu pojemnika.

Laser II.klasy posiada możliwość pełnej kalibracji w pionie i poziomie. Do zestawu załączono również specjalny przycisk naciskowy, za pomocą którego można uruchamiać i wyłączać wskaźnika.

Pojemnik współpracuje z tłumikami MIT (Military Intelligence Tracer Unit) G&G i może pełnić funkcję symulującą wystrzelenie pocisku.

 

Informacje dodatkowe
Waga0,32000000000000 kg