Replika pistoletu AW-HX2201

885,99 

Brak w magazynie

Email when stock available

Wykonanie: metal + tworzywo
Waga: 1080g
Długość: 250mm
Kolor: srebrny / czarny
Prędkość wylotowa: ~300FPS
Napęd: GreenGas
Producent: Armorer Works

EAN: SKU: AWO-02-016576-00 Kategorie: , ,
Marka:

Replika pistoletu AW-HX2201

Customowa replika pistoletu gazowego którego bazę stanowi sprawdzona od 1911-tego roku konstrukcja. Cały szkielet pistoletu wraz z zamkiem wykonano z wysokiej jakości metalu, zaś okładziny chwytu pistoletowego o profilowanej fakturze – z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Doskonałe wykonanie oraz spasowanie części gwarantują bezproblemową i precyzyjną pracę repliki.

Pistolet zaopatrzony jest w dwustronny bezpiecznik skrzydełkowy, blokujący mechanizm spustu i uniemożliwiający oddanie przypadkowego strzału. Dostęp do bezpiecznika jest bardzo prosty zarówno dla osób lewo- jak i praworęcznych – dźwignia mechanizmu znajduje się w zasięgu kciuka. W modelu tym zastosowano również funkcjonalny tylny bezpiecznik dociskowy, który wymusza prawidłowy chwyt w celu oddania strzału.

Do cech repliki zalicza się:

– zmodyfikowany, efektowny zamek wykonany z metalu a także żłobienia poprawiające chwyt i usprawniające przeładowanie repliki
– grawerowane na zamku oznaczenie kalibru palnego odpowiednika
– Magwell usprawniający chwyt i przeładowanie
– możliwość kalibracji mechanicznych, światłowodowych przyrządów celowniczych
– system hop-up z możliwością regulacji
– szkieletowy spust
– stalowe elementy montażowe

W skład zestawu wchodzi:

– replika
– magazynek

 

Waga 1,08000000000000 kg