Kulki Nimrod z serii High Performance to doskonały wybór dla graczy poszukujących optymalnego balansu pomiędzy celnością, powtarzalnością strzałów a korzystnym stosunkiem jakości do ceny.
Kulki tej serii charakteryzują się średnicą 5,95 mm ± 0,01 mm oraz gładką, polerowaną powierzchnią, co przekłada się na przewidywalną trajektorię lotu i powtarzalne osiągi przy każdym strzale. To idealne rozwiązanie do replik pistoletów maszynowych, karabinków szturmowych oraz lekkich karabinów maszynowych – wszędzie tam, gdzie liczy się celność przy dużej objętości ognia, a nie precyzja pojedynczych strzałów.
Seria High Performance zapewnia niezawodne podawanie kulek nawet przy bardzo wysokich szybkostrzelnościach – do 50 strzałów na sekundę, co czyni je odpowiednimi także do mocno tuningowanych replik AEG czy HPA.








