asgbox.pl - Wzmocniona łożyskowana głowica tłoka POM do wysokiego ROF (TPNS)
Wzmocniona łożyskowana głowica tłoka POM do wysokiego ROF (TPNS) OD-G-FPS-08-040247-00 asgbox.pl
Wzmocniona łożyskowana głowica tłoka POM do wysokiego ROF (TPNS) OD-G-FPS-08-040247-00 asgbox.pl

Wzmocniona łożyskowana głowica tłoka POM do wysokiego ROF (TPNS)

67,99 

Brak w magazynie

Email when stock available

EAN: 5902543913074GTIN: 5902543913074 SKU: OD-G-FPS-08-040247-00 Kategorie: , ,
Marka:

Wzmocniona łożyskowana głowica tłoka POM do wysokiego ROF (TPNS)

Głowica tłoka POM zaprojektowana z myślą o tunningach mocowych oraz wyciszeniu pracy repliki poprzez zmniejszenie powierzchni uderzeniowej.

Jest to najlżejsza spośród produkowanych przez Włoską firmę FPS Softair głowic do karabinów o szybkostrzelności powyżej 30 BBs/s.

Zastosowana głowica znacznie zmniejsza wagę tłoka, przez co zmniejsza naprężenia oraz zużycie reszty układu.

Specyficzne ukształtowanie zderzaka zapewnia, że otwory wentylacyjne nigdy nie są zamykane przez zderzak głowicy cylindra. Nie pozostawiając przy tym zbyt dużej ilości powietrza między głowicą cylindra a głowicą tłoka. Wszystko to zapewnia doskonały system zapobiegający podciśnieniu bez powodowania strat mocy.

Ta głowica tłoka została opracowana dzięki doświadczeniu Nico Saccocci z NikkSakk.Extreme.Airsoftcustom.

W zestawie znajduje się metalowe łożysko oraz podkładka z technopolimeru.

W przypadku tunningów nastawionych na bardzo wysoką szybkostrzelność. Producent zaleca stosowanie podkładki z technopolimeru w celu zmniejszenia masy głowicy cylindra.

 

Waga 0,00550000000000 kg
Kolor

Waga produktu [g]

Kod modelu wytwórcy