Komora LOKI TDC Hop-up AAP-01/C

329,99 

Brak w magazynie

Poinformuj mniej, gdy produkt będzie dostępny

SKU: Hadloki Kategoria:

Poprzednia najniższa cena: 329,99 .

„LOKI” to komora hop-up TDC do AAP-01 i AAP-01C od Action Army. Prosta i niezwykle skuteczna konstrukcja.

Rewolucyjne upgrade do AAP-01. Starannie wykończona, wykonana z stopu CNC. Przetestowano ją z wszystkimi wiodącymi uszczelkami hop-up i sparowano z wysokiej jakości lufami GBB bez mostka, aby zapewnić optymalną wydajność.

Zestaw zawiera wbudowaną prowadnicę i wiertło do wiercenia otworu pod modyfikację TDC. Masz pewność, że wywiercisz otwór w prawidłowym miejscu.

Aby zapewnić stabilność i unikać niechcianych regulacji, Hadron opracował płytkę blokującą „LOKI”. Metalowy, wycinany laserowo element zabezpieczający pewnie trzyma śrubę TDC na miejscu, nawet podczas ciągłego używania z imponującą szybkością 35 strzałów na sekundę.

Nub „LOKI”, inspirowany renomowanym profilem H-Arm V2 (stworzony na bazie modyfikacji Mk23). Używając technologii RNT (technologia wgłębnego nubu), Hadron zaprojektował nub, który jest naciskany od dolnej powierzchni, zapewniając wzmocnioną stabilność i bezpieczeństwo zarówno przy intensywnym, jak i lekkim nastawie.

Wewnętrzna lufa jest doskonale wycentrowana przez uszczelkę GBB i mocno trzymana na miejscu dwiema śrubami z nylonowym końcem. Uważaj, aby nie dokręcić ich zbyt mocno. Zamontuj lufę i uszczelkę w jednostce hop od tyłu po przewierceniu otworu w górnej części pistoletu.

Możesz być pewien, że jednostka hop-up „LOKI” przeszła rygorystyczne testy w różnych zestawach karabinkowych, w tym TTI, SRU Vector, AA Mamba i wielu innych. Aby przewiercić otwór TDC, wystarczy postępować zgodnie z filmem instruktażowym i zmontować górę z pustą jednostką hop. Dla największej precyzji zalecamy użycie wiertarki stołowej, jeśli to możliwe.

Film instruktażowy:

Zawartość zestawu:

1 x Zewnętrzna obudowa Loki
1 x Górna płyta Loki
1 x Płyta blokująca Loki
1 x Nub RNT Loki
2 x Wkręty z licowaną główką
2 x Śruby z nylonowym końcem
1 x Śruba robaczkowaTDC 5mm
1 x Śruba robaczkowa TDC 6mm
1 x Wiertło 2,5mm
1 x Klucz imbusowy